X
X
X
X

SSD Server

HomepageNews from UsSSD Server

Yüksek Performanslı SSD Sunucunuzu Seçin!

Yeni nesil SSD Sunucu ekonomik, ücretsiz sunucu taşıma ve yüksek performansıyla karşınızda. En uygun fiyat seçenekleriyle SSD sunucuya sahip olma fırsatını kaçırmayın!

Turknethost.com Müşterilerimize, Türkiye veya Dünya nın herhangi bir noktasının neresinde olursa olsun SSD Sunucu hizmeti veriyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz; SSD Sunucu, SSD Cloud, SSD SSD, SSD Sunucu, SSD SSD Sunucu, SSD Cloud Sunucu, SSD Cloud Server, SSD Server, SSD SSD sunucu, SSD dedicated, SSD Vps Sunucu, SSD Vds Sunucu, SSD Backup Server, SSD SSD, SSD Cloud, SSD SSD, SSD Sunucu, SSD SSD Sunucu, SSD Cloud Sunucu, SSD Cloud Server, SSD Server, SSD SSD sunucu, SSD dedicated, SSD Vps Sunucu, SSD Vds Sunucu, SSD Backup Server, gibi tüm içeriklerden Sunucu hizmeti vermekteyiz.

Yüksek Performans ve Ekonomik çözüm için SSD Sunucu hizmeti almak isteyen kurumsal ve bireysel müşterilerimiz için doğru tercih olacaktır.

 İstediğiniz Yerden Erişim

SSD Sunucu kullanan müşterimiz yazılımlarını ister işter, ister evden, internet olan herhangi bir ortamdan 7/24 güvenli ve kesintisiz olarak erişim sağlayabilirler.

Beklentinizi Fazlasıyla Karşılayacak Güçlü SSD (Cloud) Sunucu

SSD.com tüm uygulamaları sorunsuz çalıştırabileceğiniz yedekli, güvenli ve kesintisiz bir SSD Sunucu hizmeti sağlar.

 

100% SSD Disk

SSD Diskler, klasik disklere göre 10 Kata kadar daha fazla okuma/yazma hızı ve IOPS değerine sahiptirler. Bu sayede sistemleriniz hızlı açılır.

 

Yüksek Hızlı İnternet Erişimi

Her SSD sunucu kendisine özel konfigüre edilmiş ve anlık yüksek bağlantı hızıyla erişim yapabilmektedir. SSD Sunucu sahibi müşterilerimiz bu sayede yurt içi ve dışından en hızlı erişime sahip olurlar.

 

Yüksek Performanslı Donanımlar

SSD Sunucu müşterilerimizin en iyi performansı alabilmesi için alt yapımız en iyi sunucu, depolama ve ağ donanımlarından oluşmaktadır.

 

100% Yedekleme (Backup)

SSD Sunucu kullanan müşterilerimizin her gece alınan full backup ile 100 % yedekleme ile verileri tam güvendedir.

 

Güvenlik (Firewall) Hizmeti

SSD Sunucu kullanan müşterilerimizin her türlü siber saldırılara karşı standart firewall hizmetimiz tarafınan korunmaktadır.

 

Ücretsiz Taşıma Hizmeti

Yazılımlarınızı SSD sunucularına geçişinizi sorunsuz ve ücret olarak gerçekleştirmek için ücretsiz taşıma hizmeti sunmaktayız.

 

100% Memnuniyeti

Tüm SSD Sunucu paketlerimizden 100% memnun kalmanızı garanti ediyoruz. Memnun kalmazsanız ürün 15 gün içinde koşulsuz iade edilir.

 

 

SİZE ÖZEL SSD SUNUCU PAKETLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ.

 SORULARINIZ İÇİN İLETİŞİM KANALLARIMIZ AÇIK

 

Sorularınız İletişim Formu Sorularınız Bizi Arayınız WhatsApp Destek Hattı
MESAJ GÖNDER 0 850 259 1 200 05059391646

 


 


Top