KURUMSAL

HAKKIMIZDA

İADE KOŞULLARI

İade Koşulları
Satın aldığınız hosting hizmetini başlangıcından sonraki 15 gün içinde iptal edebilirsiniz.
Satın aldığınız domain hizmeti uluslararası domain kuralları nedeniyle iptali yada isim değişikliği yapılamamaktadır. Diğer hizmetlerin iptali için bilgi@turknethost.com adresine mail atabilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödeme size kesintisiz olarak iade edilecektir. Kanunlarca yasak olan içeriklere sahip sitelere ait hizmetler iptal edilir, ödeme iadesi yapılmaz aynı hizmet farklı bir isimle kullanılabilir.

Ödeme Şartları
Kredi kartı işlemleri 128 Bit SSL sertifikası ile şifrelenmiş olarak KuveytTurk e-Ticaret sistemi üzerinden yapılmaktadır. Ödemelerinizi banka hesabımıza havale şeklinde de yapabilirsiniz.

Satış Destek
Tüm sorularınız için bilgi@turknethost.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Yedekleme ve Veri Güvenliği
Sunucularımızda yayınlanmakta olan tüm web sitesi ve diğer hizmetlere ait bilgiler herhangi bir sistem veya donanım arızasına karşı düzenli olarak yedeklenmektedir. Ancak müşterilerimizin bizden aldıkları hizmet kendi sorumluluk alanlarında bulunan dosyalar hatalı değiştirilmeye veya diğer zararlara karşı yedeklenmesini ve istendiğinde geri yüklenmesini kapsamamaktadır. Sistem yedeklerinde oluşabilecek her türlü hataya karşı müşterilerin şahsi dosyalarını yedeklemeleri gerekmektedir.

Müşteri Girişi