X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Bilgi Bankası

AnasayfaBilgi BankasıPlesk PanelPlesk Panel Deneme (Trial) Lisansı ...

Plesk Panel Deneme (Trial) Lisansı Almak – Nasıl Alınır?

Günümüzde yükselen dolar kuru ile birlikte Plesk Web Kontrol Panel lisansının alımı güçleşti. Alınan lisanslar diğer web kontrol panellere nazaran daha çok maddi kayıp yarattığından Plesk Panel yerine farklı ücretsiz kontrol paneller seçilebilmekte.

Ancak cliaweb’den hizmet alan bazı VPS ve VDS müşterilerimiz diğer paneller yerine mutlaka Plesk Panel kullanmayı tercih edebiliyorlar. İşte böyle bir durumda mutlaka ücretli plesk web panel lisansı almanız gerekmiyor. Aşağıdaki adımları izleyerek sizde 20 – 23 günlük deneme / trial plesk panel lisansı alabilirsiniz.

Not : Plesk panel deneme / trial lisansları 20 – 23 günlük alındıktan sonra, lisans bitse bile veya bitimine yakın yine aşağıdaki web sitesi üzerinden yeni bir deneme / trial lisans alabiliyorsunuz. Bu sayede paneli hiç bir kısıtlama olmadan istediğiniz süre boyunca kullanabiliyorsunuz.

Plesk Panel Deneme (Trial) Lisansı Nasıl Alınır?

Öncelikle https://page.plesk.com/plesk-onyx-free-download adresine tıklayın ve açılan sayfada Deneme / Trial Lisans istek formunu kendinize göre aşağıdakine benzer şekilde doldurun. Biz örnek olması adına kendimize ait e-posta adresi ile doldurduk;

Get My Licence Key Now butonuna tıkladığımızda aşağıdaki gibi Plesk Web Panel trial lisansları karşımıza çıkacak. Bu lisanslardan en gelişmişi Host Edition dır. Daha altı Pro Edition dır. Biz Web Host Edition lisans kodunu alarak kullanacağız ;

Lisansı biten plesk panelimize https://sunucuipadresi:8443/ örneği gibi giriyoruz ve Anahtarı Kurun a basıyoruz;

Açılan kısma lisansımızı yapıştırıyoruz ve Tamam diyoruz ;

Artık pesk panelimiz tekrar trial lisanslı hale geldi. Hayırlı olsun ????

Not 2 : Bir Plesk Panel Deneme Lisansı aldığınızda eğer ikinciyi alamaz iseniz kişisel bilgisayarınızın tarayıcı önbelleğini ve çevrim dışı site verilerini temizleyip, ip adresinizi de modem kapat aç yaparak değiştirip, farklı bir e-posta adresi ile de deneyerek yeni bir ikincil lisans alabilirsiniz.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(142 defa görüntülendi. / 0 kişi faydalı buldu.)

Top